אידאה קיימה מפגש עם פורום המכללות של החברה

2.9.2015 - אידאה מערכות מידע קיימה מפגש עם פורום הלקוחות האקדמאיים של החברה

IMG_20150902_134944 - Copyבתאריך ה 2.6.2015 התקיים מפגש נוסף של אידאה מערכות מידע עם פורום הספריות האקדמאיות של החברה ב"קריה האקדמית קריית אונו".
המשתתפים צפו בהדגמה של גרסה 8.2 אשר עומדת להשתחרר לקהל לקוחותינו במהלך סוף שנת 2015, עם דגש על הפיתוחים לתחום הספריות בכלל ולתחום האקדמי בפרט. גולת הכותרת של ההדגמה הייתה הצגת הפיתוח הייעודי של פורום הלקוחות — תמיכה בתקן "ציטוט  APA " אשר יאפשר לסטודנטים לקבל באופן אוטומטי ציטוטים של ביבליוגרפיה מפריטי מידע רלוונטיים למחקריהם, תוך כדי גלישה בממשק האינטרנט של IDEA .
כמו כן, הוצגו בפניהם יישומים שונים במערכת המאפשרים חשיפה והנגשת התכנים באינטרנט לציבור הרחב, כמו קישור לרשתות חברתיות והוספת   לפריטים וכן הדרכה בנושא התאמות עיצוב ומבנה של מסכי האינטרנט.
בנוסף, הודגמה הגרסה החדשה של " IsmartLib "– אפליקציית אידאה בסמארטפון" ותואר תהליך העבודה עליה אשר כלל בין היתר, שיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו וקבלת פידבקים בנוגע לפונקציונאליות ולוויזואליות.
בהתאם לכך, עברה האפליקציה עיצוב מחדש והושם דגש רב על ידידותיות וחוויית שימוש טובה.IMG_20150902_134741
עוד במסגרת הפורום עודכנו המשתתפים על שיתוף פעולה חדש בין חברת אידאה לחברת EBSCO אודות לשיתוף פעולה זה, מעתה יוכלו לקוחות המכללות לייצא נתונים למאגר של  EBSCO ולשפר את השרות עבור משתמשי הקצה שלהם.
במפגש נכחו עשרות משתתפים מהמכללות: רופין, וינגייט, קריית אונו, הדסה, הנדסה, המכללה לישראל, המכללה האקדמית לחברה ואומנויות, מכללת שערי משפט, המרכז למשפט ועסקים ועוד.

מוצרים קשורים

חזרה לרשימת האירועים