הנהלת אידאה


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/ideaalm2/public_html/wp-content/themes/flexform/page-templates/team.php on line 114

הנהלת אידאה מערכות מידע

ff_team4_retina_bw

ליאור גוברין - מנכ"ל אידאה מערכות מידע

ליאור גוברין הינו מנכ"ל אידאה מערכות מידע משנת 2011. ליאור גוברין הצטרף לאידאה בשנת 2001 וניהל את מחלקת הפיתוח של החברה משנת 2004 ועד 2011. גוברין ניהל פרויקטי פיתוח גדולים, התמחה במחשוב מערכות מידע בסביבות מרובות נתונים וניהל את פיתוח הפתרונות המתקדמים והחדשניים לספריות, מוזיאונים, ארכיונים ומרכזי מידע בהתאם לתפיסת ה ALM של החברה. ליאור גוברין מחזיק בתואר B.Sc בהנדסת תוכנה מהטכניון.

 
ff_team4_retina_bw

דבי לין – מנהלת הפיתוח והמוצר

דבי לין עובדת באידאה מערכות מידע מיום הקמתה כשמאחוריה קריירה של כ 30 שנות פיתוח. בשנת 2004 הקימה את תפקיד מנהלת המוצר והחל משנת 2011 מכהנת כמנהלת מחלקת הפיתוח ומנהלת המוצר. לין התמחתה במחשוב מערכות מידע בסביבות מרובות נתונים והיא בעלת ידע נרחב בתחום מערכות החיפוש הטקסטואלי. בנוסף, ניהלה פרויקטי פיתוח גדולים בין היתר פרויקטים הקשורים בסביבות אינטרנט ושדרוג טכנולוגיות לסביבות Dot.Net . דבי לין מחזיקה בתואר B.Sc בהנדסת תוכנה מהטכניון.

 
ff_team4_retina_bw

יעקב שקד – סמנכ"ל שיווק ומכירות, ישראל ואירופה

יעקב שקד הצטרף לחברת אידאה בשנת 2004 כמנהל מכירות, והחל משנת 2011 מכהן כסמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. במהלך עבודתו בחברה פיתח שקד את שוק הארכיונים של אידאה בישראל והיה שותף פעיל להקמה של רשת מפיצים וניהולם במדינות צפון אירופה. לפני כן עבד כעשור בחברת "תמה תעשיית פלסטיק" – חברה בינלאומית המתמחה במוצרי אריזה והגנה לחקלאות. תחילה עסק בהקמה וניהול של מערך השיווק של תמ"ה בתחום רשתות השיווק בישראל ובהמשך שימש כמנהל השיווק של תחום כלי הבית. במסגרת תפקידו האחרון הקים והוביל את מערך השיווק והמכירות של החברה בארצות הברית ואירופה.

 
ff_team4_retina_bw

רוני שכטר - מנהל מחלקת תמיכה ושרות לקוחות

רוני שכטר הצטרף לחברת אידאה בשנת 2005 וניהל את מחלקת אבטחת איכות למעלה משש שנים. החל משנת 2010 מנהל את מחלקת התמיכה ושרות הלקוחות של אידאה הכוללת נותני שרות בתוכנה, טכנאים ואנשי system. מחלקת התמיכה מטפלת במאות לקוחות, נותנת מענה לעשרות פניות ביום ואחראית על שירותים מגוונים, בין היתר שדרוגי גרסאות, תיקונים, הדרכות, התקנות ועוד. לפני כן עבד שכטר כעשר שנים כמנהל תפ"י ומערכות מידע במפעל ייצור תעשייתי. רוני שכטר מחזיק בתואר B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול (טכניון) ותואר M.Sc בהבטחת איכות מהטכניון.